He?

Bolondok hajóján : zene mellett, minden "behozott" és magánvélemény ütközhet az Életről. Szabadon. (Még!) :-DDD

sörcsap nagybaszónak

Miva'?


És a főd forog tovább!

 

Beszótak:

Esik-e wazze?


Számojjá csapos!

Naptár

augusztus 2018
Hét Ked Sze Csü Pén Szo Vas
<<  < Archív
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Több 100ezer látogató innen, onnan...

2018.08.01. 12:00 guma

Aki ért hozzá az tudja (én nem!), hogy a https-re átállás - (július 18.)óta miért csak szelektálva számol(?!) ez a rendszer még most is (amit az adminból látni), ezért, pár 100 embert elveszit... A blog.hu meg "túl hosszú tartalom" miatt levágta a táblázat végét, amiért vagy 80 ország nem látható. Miért foglalkoztat ez az egész? Ma amikor megint ránéztem, meglepődve láttam, hogy már nem a látogatok száma szerint van az országok sorrendje, hanem a pár napban tett látogatás változásának számolása miatt átrendeződött a sorrend is, 2018-ra kihegyezve...

844,496 visits since Oct 17, 2012 (Visits from 177 countries registered.)


No. Country Last Visit Percent & Number of Visits
1 Hungary Wed Aug 1, 2018 09:35:45 82.23% 615,121
 
 
2 United States Wed Aug 1, 2018 09:03:18 3.97% 29,716
 
 
3 Russian Federation Tue July 31, 2018 19:02:55 0.08% 596
 
 
4 Philippines Mon July 30, 2018 14:48:46 0.01% 61
 
 
5 United Kingdom Mon July 30, 2018 14:35:35 2.14% 15,979
 
 
6 Vietnam Mon July 30, 2018 14:35:07 0.01% 83
 
 
7 France Mon July 30, 2018 14:34:02 0.32% 2,377
 
 
8 Italy Sun July 29, 2018 22:18:58 0.23% 1,726
 
 
9 Brazil Sun July 29, 2018 20:30:03 0.06% 453
 
 
10 Europe Sun July 29, 2018 17:49:23 0.82% 6,131
 
 
11 Germany Tue July 24, 2018 09:12:10 2.40% 17,928
 
 
12 Poland Fri July 20, 2018 20:35:48 0.09% 706
 
 
13 Romania Wed July 18, 2018 14:03:53 1.37% 10,261
 
 
14 Slovakia Wed July 18, 2018 14:00:56 1.35% 10,084
 
 
15 Canada Wed July 18, 2018 13:23:06 0.43% 3,201
 
 
16 Serbia Wed July 18, 2018 13:17:51 0.44% 3,280
 
 
17 Iceland Wed July 18, 2018 00:49:54 0.01% 47
 
 
18 Slovenia Tue July 17, 2018 22:50:03 0.02% 157
 
 
19 Sweden Tue July 17, 2018 22:38:49 0.20% 1,529
 
 
20 Austria Tue July 17, 2018 18:19:19 1.09% 8,128
 
 
21 Croatia Tue July 17, 2018 17:30:00 0.04% 336
 
 
22 Ukraine Tue July 17, 2018 14:40:05 0.22% 1,679
 
 
23 Czech Republic Tue July 17, 2018 01:45:40 0.07% 525
 
 
24 Greece Mon July 16, 2018 04:05:05 0.05% 365
 
 
25 Belgium Sun July 15, 2018 22:45:12 0.16% 1,223
 
 
26 Spain Sun July 15, 2018 20:05:22 0.16% 1,189
 
 
27 Netherlands Sun July 15, 2018 12:37:07 0.34% 2,568
 
 
28 Taiwan Sun July 15, 2018 12:14:40 0.01% 40
 
 
29 Portugal Sat July 14, 2018 21:41:32 0.03% 226
 
 
30 Cyprus Sat July 14, 2018 19:38:41 0.02% 182
 
 
31 Israel Sat July 14, 2018 16:41:59 0.07% 490
 
 
32 Turkey Thu July 12, 2018 13:43:15 0.05% 339
 
 
33 Ireland Wed July 11, 2018 19:13:39 0.23% 1,752
 
 
34 Ecuador Tue July 10, 2018 23:44:32 0.00% 29
 
 
35 Estonia Tue July 10, 2018 15:35:46 0.01% 44
 
 
36 Guatemala Mon July 9, 2018 23:27:50 0.00% 9
 
 
37 Switzerland Mon July 9, 2018 21:41:25 0.24% 1,803
 
 
38 Saudi Arabia Mon July 9, 2018 14:26:19 0.01% 62
 
 
39 Japan Sun July 8, 2018 10:12:32 0.02% 179
 
 
40 New Zealand Sun July 8, 2018 07:25:37 0.02% 174
 
 
41 Australia Thu July 5, 2018 06:23:26 0.12% 904
 
 
42 Mexico Wed July 4, 2018 03:15:16 0.03% 232
 
 
43 Singapore Tue July 3, 2018 16:41:13 0.01% 97
 
 
44 India Tue July 3, 2018 09:26:03 0.02% 185
 
 
45 Armenia Mon July 2, 2018 22:51:27 0.00% 13
 
 
46 Norway Mon July 2, 2018 18:23:59 0.09% 690
 
 
47 Finland Fri June 29, 2018 07:39:19 0.07% 500
 
 
48 Bulgaria Thu June 28, 2018 10:54:38 0.03% 256
 
 
49 Korea, Republic of Wed June 27, 2018 13:59:29 0.01% 98
 
 
50 Egypt Tue June 26, 2018 21:10:12 0.01% 103
 
 
51 Qatar Tue June 26, 2018 14:47:28 0.01% 49
 
 
52 Cambodia Sun June 24, 2018 07:40:34 0.00% 9
 
 
53 Bangladesh Sun June 24, 2018 05:22:50 0.00% 18
 
 
54 Kazakhstan Sun June 24, 2018 01:19:01 0.01% 55
 
 
55 Malta Sun June 24, 2018 01:18:09 0.03% 253
 
 
56 Pakistan Fri June 22, 2018 11:48:35 0.01% 40
 
 
57 Indonesia Thu June 21, 2018 13:30:27 0.03% 197
 
 
58 Denmark Thu June 21, 2018 04:31:19 0.09% 652
 
 
59 Thailand Mon June 18, 2018 19:58:23 0.02% 173
 
 
60 United Arab Emirates Mon June 18, 2018 09:30:30 0.03% 227
 
 
61 Hong Kong Sun June 17, 2018 15:22:46 0.01% 41
 
 
62 Luxembourg Tue June 12, 2018 10:32:15 0.03% 203
 
 
63 Mongolia Tue June 12, 2018 08:02:20 0.00% 15
 
 
64 Moldova, Republic of Mon June 11, 2018 15:22:46 0.00% 18
 
 
65 Jordan Sun June 10, 2018 23:00:25 0.00% 19
 
 
66 Fiji Sat June 2, 2018 08:09:10 0.00% 3
 
 
67 Kenya Fri June 1, 2018 23:56:55 0.00% 7
 
 
68 Colombia Tue May 29, 2018 15:52:41 0.01% 89
 
 
69 Dominican Republic Mon May 28, 2018 06:07:29 0.00% 18
 
 
70 Argentina Sun May 27, 2018 20:21:41 0.04% 282
 
 
71 Asia/Pacific Region Thu May 24, 2018 07:53:37 0.01% 83
 
 
72 Chile Wed May 23, 2018 10:25:41 0.02% 113
 
 
73 Reunion Wed May 23, 2018 08:21:14 0.00% 10
 
 
74 Venezuela Tue May 22, 2018 23:17:49 0.01% 58
 
 
75 Iraq Tue May 22, 2018 01:14:24 0.00% 32
 
 
76 Ghana Thu May 10, 2018 08:43:05 0.00% 11
 
 
77 Libyan Arab Jamahiriya Thu May 3, 2018 03:26:31 0.00% 17
 
 
78 Lao People's Democratic Republic Fri Apr 27, 2018 12:55:40 0.00% 7
 
 
79 Oman Thu Apr 26, 2018 17:55:45 0.00% 26
 
 
80 Latvia Wed Apr 25, 2018 15:09:01 0.01% 41
 
 
81 Uzbekistan Fri Apr 20, 2018 19:53:04 0.00% 5
 
 
82 Morocco Sun Apr 15, 2018 16:57:13 0.00% 32
 
 
83 - Fri Apr 13, 2018 20:38:13 0.02% 151
 
 
84 Tunisia Sat Apr 7, 2018 01:48:15 0.00% 30
 
 
85 Belarus Tue Apr 3, 2018 18:41:38 0.00% 28
 
 
86 Cameroon Mon Apr 2, 2018 18:48:30 0.00% 4
 
 
87 Albania Wed Mar 28, 2018 22:32:54 0.01% 68
 
 
88 Nigeria Tue Mar 27, 2018 11:36:12 0.00% 13
 
 
89 Uruguay Thu Mar 22, 2018 11:50:26 0.00% 32
 
 
90 Algeria Tue Mar 20, 2018 18:35:04 0.00% 32
 
 
91 Lithuania Mon Mar 19, 2018 23:44:46 0.01% 56
 
 
92 Costa Rica Wed Feb 28, 2018 03:31:47 0.00% 30
 
 
93 Sri Lanka Mon Feb 26, 2018 08:15:16 0.00% 15
 
 
94 Georgia Sat Feb 17, 2018 07:49:53 0.00% 26
 
 
95 China Thu Feb 15, 2018 05:54:57 0.01% 101
 
 
96 Puerto Rico Tue Feb 13, 2018 14:47:03 0.00% 15
 
 
97 Malaysia Mon Feb 12, 2018 04:42:25 0.02% 113
 
 
98 Azerbaijan Mon Feb 5, 2018 07:29:46 0.00% 21
 
 

18 komment

A bejegyzés trackback címe:

https://offforever.blog.hu/api/trackback/id/tr4614155001

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

PeniValdes · http://asikerutjain.blog.hu/ 2018.08.01. 15:51:44

En innen a szekhazbol kovetlek teged guma

guma 2018.08.02. 06:28:13

SOS!

mi a franc történik a bloggal?

a blogról eltűnt az óra, a forgó föld, stb...

ki tudja mi történik?

gazoló 2018.08.02. 06:51:05

@guma:

jó reggelt!

nem is olyan rég beszéltél róla..kár volt!
felkészül index,hvg,444,blog.hu,korea

bele fognak piszkálni mindenbe,jobb ha felkészülsz kedves)

vagy csak napi paranoia.

guma 2018.08.02. 06:55:09

@gazoló: :)

értem! de az órával mi bajuk volt?

gazoló 2018.08.02. 08:37:27

@guma:

"a múltat végképp eltörölni" 'ju nó)

guma 2018.08.02. 15:16:39

@gazoló:

hátha csak az nem a vezérelv... :((((

Conv volt itt a számítógépes zsenink. ő csinálta a plog pofáját is - kielégítve az elképzeléseket.
próbált valamit megértetni velünk, de én totál hülye maradtam a témában.

azt azonban megjegyeztem, hogy nem mindig ott van valaki helyileg ahol pl a whos mutatja. cseleznek az emberek pl átjátszó szerverekkel...

tehát ezt megértettem - viszont a két rendszer ami párhuzamosan futott nálun, ezt néha le is buktatta.
igaz nem tudtam, hogy per pillanat melyik ver át.

viszont az innen elhordott anyagokat, képeket azért láthattam, és ez érdekes volt nekem.
az is, hogy ha 177 ország van, és ha ennek fele csalás helyileg akkor is elképesztő a mennyiség számomra a látogatás, ami valahonnan csak létrejött.
arról nem is beszélve, hogy kb 50 ország szinte ismeretlen nekem, és márt posztoltam ebből az ismeretlen régióból - mert itt elém került...

guma 2018.08.03. 16:50:46

@PeniValdes:

rá is basznánk, ha az az igazi is megállna.

PeniValdes · http://asikerutjain.blog.hu/ 2018.08.03. 22:01:02

@guma: akkor már tényleg nem bízhatnánk másban csak a szeretet és az összefogás erejében

taga20 2018.08.03. 22:26:17

@PeniValdes: eszt a marhaságot!:)))

szakadok! ebben az országban mindenki mekhülyült?

na zene! me má rég volt:)

www.youtube.com/watch?v=KkM71JPHfjk&list=RDKkM71JPHfjk&start_radio=1

PeniValdes · http://asikerutjain.blog.hu/ 2018.08.03. 22:37:54

@guma: az idő bizonyára valami neolibsi találmány,amivel még több migránst akar sorosgyörgy civilszervezete európába csempészni, sajnos ebben a baloldali média és a köpönyegforgatók segítséget nyújtanak

taga20 2018.08.03. 23:41:27

@PeniValdes: ez kurvanagy pojén volt!

soha sem hallottam ekkorát!:)))

maksz mikor azolimpiját nézték a jobbágyok, talán csak akkor!

BROÁF!

guma 2018.08.04. 13:52:17

látom, felesleges volt átjavítani provokátorra a címet...

senki sem világosít fel, vagy javít ki, hogy mit értelmezzek rosszul vagy mit kellene tennem - hiszen még az időjárásunk is elveszett.

@PeniValdes:

jó pofizol?

@taga20:

fura de a jobboldali, konzervatív média senkinek sem hiányzik...
elég a pr minden szinten?
fájdalmas!

taga20 2018.08.04. 15:29:58

@guma: nekem hiányzik a normális ellen oldal. hülye egy világ lenne, ha csupa taga venne körül.

bele se merek gondolni:)

taga20 2018.08.04. 19:02:40

@guma: nézd margarita én nem tehetem meg:)

én öreg vagyok, és nem bírom a szemétséget.

na nézzünk egy kis filmet! az egyik legjobb! pedig utáltam a faszit, de ez mindent vitt!:)

www.youtube.com/watch?v=T5nRqqpnYHs

guma 2018.08.04. 21:30:12

@taga20: :)))

későn kapcsoltam oda, de meglepően jó film volt: Az ördög maga

port.hu/adatlap/film/tv/az-ordog-maga-the-devils-own/event-tv-345694384-139/movie-1928

@PeniValdes:

ahogy gondolod...